Obiekt na sprzedaż, Dąbrowski, Olesno gm, Olesno

Numer zlecenia ROJU306
2 500 000 PLN 2 500 za m2
Powierzchnia:
1 000.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Dworek / pałac

Opis

Dwór zlokalizowany w miejscowości Olesno - okolice Dąbrowy Tarnowskiej.

Dwór powstał w połowie XIX wieku, w latach 1918-20 przebudowany został przez właściciela Barona Konopki.Budynek otoczony jest parkiem w kształcie zbliżonym do kwadratu ogrodzonym ceglanym murem. Równolegle do ogrodzenia biegnie aleja kasztanowa. Budynek dwukondygnacyjny , częściowo podpiwniczony o prostym masywnym portykiem wspartym na czterech kolumnach zajmujący większość szerokości fasady. Dach kryty dachówką po remoncie około 15 lat temu..Parter budynku został wyremontowany i jest użytkowany przez obecnego właściciela. Na podłodze parkiety w pokojach piece kaflowe służące także w obecnych czasach do ogrzewania Piętro czeka na remont.Mury budynku wzniesiono z z czerwonej cegły stropy drewniane płaskie i otynkowane. Instalacje częściowo wymienione. Dodatkowo na terenie parku do odrestaurowania drewniany budynek mieszkalny.

Miejsce pełne uroku i niepowtarzalnej atmosfery i przepięknej przyrody. Zachęcam do obejrzenia.Serdecznie polecam.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 373 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
60 164 PLN
Dąbrowski, Olesno gm, Olesno
 Cena:  2 500 000 PLN
 Powierzchnia:   1 000.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Krystian Walerzak

Ekspert ds. nieruchomości