Luksusowy lokal 270 m2- Al.Jerozolimskie, Pruszków

Lokal na wynajem, Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków

Numer zlecenia ROLE927
13 000 PLN
Powierzchnia:
270.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
2001
Stan:
Wysoki standard

Opis

Atrakcyjny lokal na biuro lub salon sprzedaży, z parkingiem, w Pruszkowie przy Al.Jerozolimskich.

Oferuję atrakcyjny lokal użytkowy o pow. 270 m2, zlokalizowany na parterze budynku, z wejściem z poziomu zero i dużymi, przeszklonymi witrynami od strony ulicy. Niekwestionowanym atutem jest lokalizacja przy Al.Jerozolimskich w Pruszkowie, co gwarantuje łatwą dostępność komunikacyjną i daje duże możliwości reklamowe użytkownikowi lokalu.Lokal wyposażony jest we wszystkie media oraz posiada ogrzewanie gazowe. Składa się z 4 wydzielonych szklanymi przegrodami pomieszczeń, pokoju socjalnego, toalet (męskiej i damskiej), serwerowni i holu wejściowego. Z powodzeniem można tu urządzić siedzibę firmy, kancelarię notarialną, biura, sklep z salą wystawową i zapleczem a nawet salon kosmetyczny czy bank.Gwarantowane miejsca parkingowe. Do stacji WKD Tworki-13 min. pieszo, a do przystanku autobusu linii 817 około 300 m.
Minimalny okres najmu to 4 lata z możliwością przedłużenia, co daje gwarancję stabilizacji, zwrotu poniesionych nakładów oraz możliwość ugruntowania swojej pozycji na rynku usług.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków
 Cena:  13 000 PLN
 Powierzchnia:   270.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  5

Elżbieta Smolińska

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?