Obiekt na sprzedaż, Chełm pow, Chełm gm, Chełm

Numer zlecenia ROZU403
1 200 000 PLN 2 025 za m2
Powierzchnia:
592.5 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

CHEŁM! Lubelska! Budynek po starej szkole!

Nieruchomość gruntowa zabudowana, o charakterze użyteczności usługowej, o powierzchni 1983m².

Na terenie działki znajduje się budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej cegły ceramicznej pełnej, stropy drewniane, dach drewniany dwuspadowy kryty blachą. Powierzchnia użytkowa 592,51m².

Na nieruchomości znajdują się: place i drogi utwardzone, asfaltowe, przyłącza elektryczne, wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe.

Cała nieruchomość jest ogrodzona.

Nieruchomość położona jest przy ul. Lubelskiej 145 w Chełmie, w obszarze zabudowy mieszkaniowej miejskiej, przy głównej ulicy wschodniej części miasta. W pobliżu dróg wylotowych na Zamość i Lublin.
Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego teren ten przeznaczony jest do zabudowy usługowej- nieuciążliwej, z przeznaczeniem uzupełniającym m. in. mieszkania, garaże obiekty małej infrastruktury czy miejsca postojowe.

Działka zlokalizowana jest bardzo atrakcyjnej części miasta. Niecałe 3 km dzielą ją od Rynku, przy którym znajduje się podziemna trasa turystyczna.
Teren inwestycyjny zlokalizowany jest naprzeciwko budowanej właśnie handlowej Galerii Chełm. Będzie to najnowocześniejszy obiekt tego typu w regionie.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 979 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Kamil Wojtczak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
30 659 PLN
Chełm pow, Chełm gm, Chełm
 Cena:  1 200 000 PLN
 Powierzchnia:   592.5  m2
 Liczba pokoi:  1

Milena Odziemczyk

Agent nieruchomości