Lokal na sprzedaż, Szczecinecki, Borne Sulinowo gm, Borne Sulinowo

Numer zlecenia RUFA412
398 000 PLN 2 585 za m2
Powierzchnia:
154.0 m2
Liczba pomieszczeń:
12
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1979

Opis

Atrakcyjny pawilon handlowo - usługowy w centrum miasta Borne Sulinowo z dużą działką i parkingiem.

Pawilon handlowo - usługowy o pow. 157 m2 położony na odrębnej działce o pow. 1356 m2 przy ul. Zielonej tuż przy centrum miasta. Lokal składa się z dużej sali sprzedaży oraz zaplecza z 7 pomieszczeniami oraz wc. Bardzo dobry stan techniczny lokalu, ostatni remont przeprowadzono w 2015 roku. Ogrzewanie z własnego pieca c.o. Dodatkowym atutem są miejsca parkingowe znajdujące się tuż przy lokalu. Dotychczasowo lokal użytkowany był jako sklep mięsny, gastronomia oraz hurtownia budowlana.

Nieruchomość dająca możliwość prowadzenia działalności o szerokim spektrum. Bardzo dobra lokalizacja. Również jako zakup inwestycyjny, na rynku brak jest jakichkolwiek lokali użytkowych do wynajęcia. Polecamy

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 651 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
11 165 PLN
Szczecinecki, Borne Sulinowo gm, Borne Sulinowo
 Cena:  398 000 PLN
 Powierzchnia:   154.0  m2
 Liczba pokoi:  12

Radosław Jodziewicz

Kierownik biura