Działka na sprzedaż, Toruń

Numer zlecenia RUJI462
554 705 PLN 80 za m2
Powierzchnia:
6 940 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
41prz-60ty? x 100

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Toruń
Lokalizacja:
Powierzchnia:
6 940 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Idealna propozycja dla biznesu, działka na sprzedaż Toruń ul. Poznańska przy trasie szybkiego ruchu S 10 (Warszawa - Szczecin).

Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy ul. Poznańską a trasą szybkiego ruchu S 10 (Warszawa - Szczecin). W bezpośrednim sąsiedztwie planowany punkt obsługi podróżnych tzw. MOP.
Przy ul. Poznańskiej do której przylega działka znajdują się media w postaci energii elektrycznej, gazu ziemnego oraz wody. Do etapu uchwalenia planu miejscowego sprzedający uzyskali warunki zabudowy związane z posadowieniem ośrodka szkoleniowego. Działka jest ogrodzona płotem przemysłowym. Dobra propozycja do celów biznesowych.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 576 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Toruń
 Cena:  554 705 PLN
 Powierzchnia:   6 940  m2

Dorota Szulc

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?