Obiekt handlowo-magazynowy 715 m2 w centrum miasta

Obiekt na wynajem, Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki

Numer zlecenia RUKI227
30 000 PLN
Powierzchnia:
715.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Zlokalizowany w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego, przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu.

Powierzchnia handlowa wynosi 520 m², co zapewnia wystarczająco dużo miejsca na eksponowanie towarów oraz wygodne poruszanie się klientów. Dodatkowo, obiekt posiada powierzchnię zaplecza socjalnego i magazynowego o powierzchni 200 m², co umożliwia łatwe przechowywanie towarów oraz zapewnienie komfortowych warunków pracy dla pracowników.
Obiekt posiada 29 miejsc parkingowych należących do terenu pawilonu, co umożliwia wygodne parkowanie dla klientów oraz pracowników. Dodatkowo, wjazd do rozładunku jest przygotowany dla samochodów ciężarowych, co ułatwia dostawę towarów. Obiekt posiada również dwie tablice reklamowe, co zwiększa jego widoczność
oraz przyciąga potencjalnych klientów. Ogrzewanie jest zapewnione przez sieć miejską, co gwarantuje komfortowe warunki pracy w zimne dni. Przyłącze o mocy 2x40 kW zapewnia dostęp do wystarczającej ilości energii elektrycznej.
Konstrukcja pawilonu jest murowana, co gwarantuje trwałość oraz bezpieczeństwo. Zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki
 Cena:  30 000 PLN
 Powierzchnia:   715.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Krzysztof Czyż.

Kierownik biura