Sprzedaż, obiekt, Jeleniogórski, Szklarska Poręba gm, Szklarska Poręba

Numer zlecenia RULE156
1 890 000 PLN   2 999 000 PLN   5 879 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Na sprzedaż willa w centrum Szklarskiej Poręby pełniąca obecnie funkcję pensjonatu. Budynek usytuowany na działce o powierzchni 673 m kw. składa się z pięciu kondygnacji. W przyziemiu znajdują się: kuchnia, kotłownie, pomieszczenia gospodarcze i garaż. Na parterze znajdują się 4 pokoje z łazienkami dla gości, na pierwszym piętrze także są 4 pokoje z łazienkami dla gości. Drugie piętro zajmuje mieszkanie o powierzchni 80m kw. dla właściciela pensjonatu. Ostatnia kondygnacja to wysokie poddasze, które można zaadoptować na cele mieszkalne. Oferta idealna dla ludzi poszukujących pięknego lokum w górach z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 842 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
46 156 PLN