Obiekt na sprzedaż, Kłodzki, Kłodzko gm, Kłodzko, Grunwaldzka

Numer zlecenia RULI602
785 000 PLN 3 568 za m2
Powierzchnia:
220.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Budynek mieszkalny

Opis

Kłodzko. Centrum. Jeden z dwóch odnowionych budynków 3 kondygnacyjnych obok siebie. Inwestycja.

Oferowany budynek-1a w skład którego wchodzą: lokal użytkowy na parterze 53,1 m2, mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym 55,90 m2 na pierwszym piętrze i takie samo mieszkanie 53,5 m2 na piętrze drugim.

Lokal użytkowy w budynku-1a do którego dostęp jest od przodu i od tyłu budynku jest niezmiennie wynajęty z umową długoterminową. Wykończone 2 mieszkania są wykorzystywane z sukcesem pod najem krótkoterminowy.

Najchętniej sprzedawane w całości: część 1a i część 1b

Sąsiedni budynek 1b w skład którego wchodzi: lokal użytkowy przedzielony na dwie części - jeden z wejściem od przodu drugi z wejściem od tyłu - są wynajęte z umową długoterminową. Na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym 55 m2 wynajęte z umową długoterminową.

Obiekt po generalnym remoncie w 2019 roku. Pięknie wykończony. Przynosi ponad 130 tys zysku rocznie.

Istnieje możliwość zakupu na poszczególne lokale.

Lokale użytkowe z podjazdem dla osób niepełnosprawnych.

Budynek całkowicie odremontowany, zlokalizowany w centrum Kłodzka. Blisko stacji PKP i PKS. Niedaleko lokale usługowe. Parking z tyłu budynku na pięć samochodów. Dobry dojazd do obwodnicy. Mieszkania chętnie wynajmowane jako fajna baza wypadowa do wszystkich okolicznych atrakcji turystycznych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 257 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
20 809 PLN
Kłodzki, Kłodzko gm, Kłodzko, Grunwaldzka
 Cena:  785 000 PLN
 Powierzchnia:   220.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agnieszka Sadowska

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?