Mieszkanie na sprzedaż, Gdynia

Numer zlecenia RUNI546
839 095 PLN 12 420 za m2
Powierzchnia:
67.6 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
7/5
Struktura:
Rok budowy:
2020
Stan:
Deweloperski

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Gdynia
Ulica:
Legionów
Powierzchnia:
67.6 m2
Piętro:
7/5
Pokoje:
3
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Miejsce parkingowe w garażu naziemnym
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Zespół budynków z komfortową przestrzenią na usługi i handel.

Inwestycja w centrum gdyńskiego Redłowa to wyjątkowa inwestycja, która z całą pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zespół budynków mieszkalnych z komfortową przestrzenią na usługi, handel, biura z garażami podziemnymi i miejscami postojowymi naziemnymi powstaje w doskonałej w każdym aspekcie lokalizacji. Niezwykle efektowny, jasny, nowoczesny kompleks stanie na granicy Alei Zwycięstwa, a nowobudowana droga umożliwi bezpośredni dojazd do ul. Legionów. To miejsce już na etapie projektowania budziło słuszny zachwyt, bowiem wyrośnie w strategicznie idealnym miejscu pod perspektywiczny biznes, długofalowe inwestycje i luksusowe miejsce do zamieszkania w bliskim sąsiedztwie morza.

Inwestycja została zaprojektowana, by stała się wizytówką Redłowa – estetycznym, dynamicznym, przyjaznym miejscem. Oprócz nowoczesnych, jasnych i lekkich brył, zadbano również o funkcjonalne i bliskie naturze zaaranżowanie przestrzeni użytkowej między budynkami. Zagospodarowanie terenu zostało rozpalnowane na dwie strefy funkcjonalne: reprezentacyjną i tarasową z małą architekturą. Dopełnieniem terenów wspólnych będą prywatne, zielone ogródki, udostępnione przy niemal każdym mieszkaniu na parterze. Strefa reprezentacyjna zamanifestuje się w postaci przemyślanie zagospodarowanego placu od strony Al. Zwycięstwa z wejściami do budynku mieszkalnego i pasażu handlowego. Zielona Strefa tarasowa znajdzie się nad częścią poziomów podziemnych, pomiędzy budynkami na wysokości ulicy Legionów. W strefie tej zlokalizowane będą alejki prowadzące do wejść części mieszkalnych. Strefa ta będzie pełniła również funkcje rekreacyjno-wypoczynkową dla mieszkańców.

Na część mieszkalno-usługową składać się będą cztery budynki A, B, C, D. Każdy z nich będzie podzielony na dwa niezależne segmenty z windami, łączącymi poszczególne kondygnacje. Dbając o ciekawą aranżację całego kompleksu, budynki będą różniły się wysokością, co nada projektowi lekkości, oraz ustawione zostaną względem siebie promieniście z jednoczącym je dziedzińcem, usytuowanym nad wspólną halą garażową. W centralnym punkcie układu promienistego zlokalizowano budynek biurowy.

Budynek A będzie pełnił funkcję mieszkaniową, z usługami i handlem w parterze. Został zaprojektowany jako ośmiopiętrowy w jednej części, w drugiej siedmiopiętrowy, z trzema kondygnacjami podziemnymi, gdzie powstaną miejsca postojowe. W Budynkach B, C, D zaplanowano lokale mieszkalne oraz przestrzeń handlową z lokalami usługowymi umiejscowionymi w pasażu handlowym. Budynki C i D zostały zaprojektowane jako ośmiopiętrowe w jednej części, w drugiej jako sześciopiętrowe. Z kolei na budynek B składać się będzie część niższa – ośmiopiętrowa oraz część wyższa - 16 piętrowa dominanta. Pod wszystkimi budynkami przewidziano wielopoziomowe hale garażowe z miejscami postojowymi.

W pierwszym etapie budowy powstaną budynki usytuowane od strony ulicy Legionów. Budynki będą miały osiem pięter, hale garażowe w kondygnacjach podziemnych, dwie klatki schodowe, szybkobieżne i nowoczesne windy łączące wszystkie kondygnacje. Jasna, utrzymana w biało – szarej tonacji elewacja nada całości wyszukanej estetyki, która zostanie podkreślona licznymi przeszkleniami w postaci okien o zwiększonej powierzchni i szklanymi balustradami. Efekt końcowy tej inwestycji będzie słusznie kojarzony z nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym miejscem do życia i do pracy.

Aktualnie w sprzedaży dostępne są mieszkania z budynków A i D. W pierwszym z nich powstanie łącznie 65 lokali 2-, 3-, 4 - pokojowych w metrażach od 43,51 do 125,24 mkw. Natomiast w budynku D będzie ich łącznie 57, o powierzchniach od 47,07 do 135,38 mkw. Wszystkie mieszkania będą maksymalnie nasłonecznione, wyposażone w balkony i loggie, a apartamenty zlokalizowane na ostatnich piętrach dysponować będą tarasami z niezwykłym widokiem na najpiękniejszy kawałek Gdyni. Na najbardziej wymagających czekają apartamenty z pomieszczeniami o gabinetowym przeznaczeniu, niektóre z osobną kuchnią, oddzielną łazienką i toaletą i z garderobą. Na parterze zaplanowano mieszkania z ogródkami. Dodatkowo w budynku A powstaną lokale usługowo- handlowe.
Mieszkania zostały zaaranżowane tak, by każdy kto chce zamieszkać lub zainwestować w mieszkanie w sercu Redłowa, znalazł bezkonkurencyjną ofertę, skrojoną idealnie pod swoje wymagania.

Inwestycja będzie doskonałym miejscem do zrobienia codziennych zakupów, rekreacyjnego spędzenia czasu w przestrzeniach pasażu czy załatwieniu potrzeb związanych z codziennym komfortowym życiem. W inwestycji przygotowano przestrzeń dla handlu i usług w budynkach mieszkalno – usługowych oraz w dwóch niskich, 2-kondygnacyjnych budynkach przeznaczonych wyłącznie na działalność gospodarczą. Mając na uwadze wygodę, zapewniona zostanie komunikacja pionowa windami zewnętrznym i schodami ruchomymi między aleją Zwycięstwa, a zielonym dziedzińcem, który zostanie dopasowany do poziomu ulicy Legionów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 283 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
22 157 PLN
Gdynia
 Cena:  839 095 PLN
 Powierzchnia:   67.6  m2
 Liczba pokoi:  3

Jan Dominiewski

Kierownik biura