Nieruchomośc gruntowa z zabudowaniami

Działka na sprzedaż, Kolski, Kłodawa gm, Bierzwienna Długa

Numer zlecenia RUSO359
2 000 000 PLN 77 za m2
Powierzchnia:
26 013 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
x

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Bierzwienna Długa
Lokalizacja:
Bierzwienna Długa
Powierzchnia:
26 013 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Bierzwienna Długa, gmina Kłodawa

Na sprzedaż grunty 2,60ha częściowo zabudowane. Zabudowania to jeden budynek magazynowy do remontu o pow. użytkowej 582m2 w tym : parter 345m2, poddasze użytkowe 172m2, oraz parter przybudówki 65m2, zbudowany na fundamentach z kamienia polnego oraz cegły na zaprawie murarskiej oraz częściowo żelbetonowe wylewane, ściany nośne cegła palona i silikatowa na zaprawie murarskiej, Strop drewniany belkowy, Dach drewniany pokryty papą, na działkach sa jeszcze dwa budynki mały magazynowy i drugi wagowo - magazynowy także do remontu. Dojazd do nieruchomości droga asfaltową, wjazd na posesje na plac utwardzony płytami betonowymi. Przeznaczenie działek w planie zagospodarowania przestrzennego to Aktywizacja Gospodarcza, wszelkiego rodzaju Usługi. Stopień uzbrojenia i zagospodarowania częściowy: energia elektryczna, siła,Trachostacja, woda własne ujęcie ze studni. Teren inwestycyjny, cicha spokojna okolica w pobliżu zabudowa jednorodzinna.


Nieruchomość oddalona 5 min od DK 92. Bierzwienna Długa przy trasie wojewódzkiej nr. 263 łączącej Słupcę, Kłodawę i Dąbie.
Pobliskie miejscowości to Kłodawa (4,7km), Izbica Kujawska (16,9km), Koło (17,5km), Krośniewice (21,4km).

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 286 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jakub Kowalski
Ekspert kredytowy Credipass
Kolski, Kłodawa gm, Bierzwienna Długa
 Cena:  2 000 000 PLN
 Powierzchnia:   26 013  m2

Magdalena Iwańska

Kierownik biura