Obiekt na wynajem, Krosno pow, Krosno gm, Krosno

Numer zlecenia RUSY383
29 489 PLN
Powierzchnia:
900.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Centrum handlowe

Opis

Oferuję pod wynajem lokal około 900 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w Krośnie o dużym natężeniu ruchu.

Całkowita powierzchnia lokalu pod wynajem to około 900 m2. W skład tej powierzchni wchodzi 8 odrębnych lokali w jednym budynku usytuowanych na poziomie parteru i pierwszego piętra wraz z częściami wspólnymi .Lokale ogrzewane są z centrali grzewczej. Niewątpliwym atutem jest także możliwość konfiguracji ustawienia ścianek działowych w lokalach co daje dowolność konfiguracji pomieszczeń.W całym lokalu znajduje się ogólnodostępny internet światłowodowy.Przed głównym wejściem do lokalu znajduje się parking dla klientów bądź pracowników co w połączenie z super lokalizacją daje duże perspektywy dla najemców. Cena najmu to 37 zł brutto do negocjacji. Do ceny należy doliczyć media tj. zużycie wody, prądu, ogrzewanie.
Zapraszam na prezentację.

Szukasz miejsca na prowadzenie swojego biznesu ? Ważnym kryterium jest odpowiedni lokal i jego usytuowanie . Lokal ten nadaje się pod działalność handlowo usługową, biura, banki, salony meblowe, siedzibę firmy itp. Lokal w idealny miejscu. Budynek przy głównych ulicach o bardzo dużym natężeniu ruchu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Krosno pow, Krosno gm, Krosno
 Cena:  29 489 PLN
 Powierzchnia:   900.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Kamil Tomkowicz

Agent nieruchomości