Działka na sprzedaż, Kartuski, Chmielno gm, Chmielno

Numer zlecenia RUTY246
450 000 PLN   1 290 000 PLN   45 za m2
Powierzchnia:
10 000 m2
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Wymiary :
140x70

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Miasto:
Chmielno
Lokalizacja:
Chmielno
Powierzchnia:
10 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis


Urokliwa działka nad jeziorem Długim koło Miechucina, położona w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego z niepowtarzalnymi widokami, obejmująca plac na wzgórzu z lasem schodzącym malowniczo w dół w kierunku jeziora.

Przepiękne tereny, szerokie pole do popisu dla architekta krajobrazu. Leżąca przy drodze (asfaltowej) z Miechucina do Borzestowa, wzdłuż działki przebiega leśna (polna) droga (do użytku wspólnego) prowadząca do jeziora. Cała działka jest ogrodzona siatką, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy jest to fragment terenu zabudowy siedliskowej, przeznaczony na cele usług zdrowia - dom opieki dla osób starszych, właściciel posiada pozwolenie (z 1998 r.) na budowę unikalnego domu kaszubskiego z perspektywą na renomowany dom opieki (3 kondygnacje z windą + wysokie piwnice, wszystkie pokoje z łazienkami) - gotowe zatwierdzone projekty arch., planami elektr., kanalizacyjnymi itd. oraz odnowioną decyzję o warunkach zabudowy z 2007 r. (agroturystyka). Dojazd: Miechucino 5 min., Chmielno 10 min., lotnisko Rębiechowo 35 min., obwodnica 30 min., Sopot 45 min.

Warta obejrzenia - zapraszam na prezentację.

Zapraszam na prezentacje
Piotr Podkówka
DINERO - partner Metrohouse

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 761 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Justyna Bielecka
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
12 461 PLN