Lokal na sprzedaż, Tarnogórski, Radzionków gm, Radzionków

Numer zlecenia RUZA056
4 200 000 PLN 3 387 za m2
Powierzchnia:
1 240.0 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
2011

Opis

Bardzo dobre miejsce do poprowadzenia biznesu w centrum Radzionkowa handel-usługi-produkcja + biuro.

Do sprzedania budynek znajdujący się w Radzionkowie przy jednej z głównych ulic miasta.
Składa się on z części przeznaczonej pod produkcję, usługi,handel np. centrum handlowe, lub dom przyjęć weselnych, jak i centrum fitness, oraz części biurowej w bardzo wysokim standardzie wykończeń, z dodatkowymi aneksami kuchennymi oraz łazienkami. Z jednego z pomieszczeń biurowych jest wyjście na balkon, a dach w tym pomieszczeniu częściowo przeszklony naturalnie z żaluzją przeciwsłoneczną to biuro posiada dodatkową kuchnię o wysokim standardzie oraz odrębną łazienką. Dodatkowo budynek posiada jeszcze trzy odrębne pomieszczenia biurowe. Wszystkie pomieszczenia z wentylacją, a niektóre dodatkowo klimatyzowane. We wszystkich ie biurach znajdują się dodatkowe szafy przesuwne do przechowywania dokumentacji. W dolnej części budynku znajduje się hala ogrzewana o powierzchni 750 m2., z dwoma bramami otwieranymi na pilot, oraz przestronne wejście które może posłużyć jako wejście dla klientów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
17 426 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
99 392 PLN
Tarnogórski, Radzionków gm, Radzionków
 Cena:  4 200 000 PLN
 Powierzchnia:   1 240.0  m2
 Liczba pokoi:  6

Kacper Banasik

Doradca ds. nieruchomości