Działka na sprzedaż, Kraków, Wola Justowska

Numer zlecenia RYCO399
1 500 000 PLN 556 za m2
Powierzchnia:
2 700 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
90/35

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Kraków
Lokalizacja:
Wola Justowska
Powierzchnia:
2 700 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Bardzo atrakcyjna działka z małym budynkiem mieszkalnym.

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 27 arów na urokliwej Woli Justowskiej w Krakowie. To idealna okazja dla osób poszukujących przestrzeni na własny dom z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w bliskiej odległości od centrum.

Działka położona jest w malowniczej okolicy, otoczonej zielenią i nieskażonym krajobrazem. Na terenie nieruchomości znajduje się mały domek o powierzchni 17 metrów kwadratowych, który może posłużyć jako letni domek rekreacyjny.

Dzięki swojej powierzchni, działka ta oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Można na niej postawić duży dom z przestronnym ogrodem, basenem lub zbudować kilka mniejszych budynków, np. dla wielopokoleniowej rodziny. Działka posiada także dostęp do mediów, co znacznie ułatwi przyszłym właścicielom organizację życia na tym terenie.

To idealna oferta dla osób, które chcą zamieszkać w malowniczej i spokojnej okolicy, jednocześnie mając dostęp do wszystkich udogodnień miasta.

Działka w MPZP przedstawiona jako teren rolniczy. Złożony wniosek o warunki zabudowy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 259 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Kraków, Wola Justowska, Wola Justowska
 Cena:  1 500 000 PLN
 Powierzchnia:   2 700  m2
 Liczba pokoi:  0

Artur Kędzierski

Doradca ds. nieruchomości