Obiekt na sprzedaż, Chełm pow, Chełm gm, Chełm

Numer zlecenia RYFA066
16 000 000 PLN 2 353 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Terminal logistyczny z torem szerokim (Rosja, Ukraina, Białoruś Chiny itd) i torem europejskim.

Terminal skomunikowany z linią kolejową Lublin-Chełm –Dorohusk –Kijów przy trasie nr-E373 -Warszawa –Kijów. Na terenie nieruchomości znajduje się tor kolejowy S-11 (t zw. szeroki ) o prześwicie 1520 mm o długości 985 mb oraz tor S47N (tzw. normalny) o prześwicie 1435 mm o długości 965 mb . Usytuowanie, rozstaw oraz funkcjonalność daje możliwość konfiguracji załadunku – przeładunku i magazynowania różnych grup towarowych. Mozliwość uzyskania dofinansowania środków UE na zakup, modernizację lub rozbudowę terminala w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Oś priorytetowa III Rozwój transportu intermodalnego.
Na terenie znajduje się zakład konstrukcji stalowych (WKS ) „ Mostostal” z dużą powierzchnią magazynową. Istnie także możliwość wznowienia produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych z zachowaniem ciągów technologicznych tz. Główną halą produkcyjną, śrutownią pneumatyczną z odbiorem żużlu, malarnią, biurem – technologiczno – inżynierskim.

Nieruchomość zwolniona z podatku od nier. Pełna możliwość użytkowania termianla i prowadzenia produkcji kontrukcji stalowych lub obu niezależnie. Doskonale wpisuje się w koncepcje Jedwabnego Szlaku - możliwość uzyskania środków finansowych z Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
66 386 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
340 927 PLN
Chełm pow, Chełm gm, Chełm
 Cena:  16 000 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Leszek Trębski

Kierownik biura