Działka na sprzedaż, Wyszkowski, Wyszków gm, Drogoszewo

Numer zlecenia RYPE624
260 000 PLN 70 za m2
Powierzchnia:
3 700 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
130 x 28

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Drogoszewo
Lokalizacja:
Drogoszewo
Powierzchnia:
3 700 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka tuz obok rzeki Bug w cichej spokojnej okolicy

Bardzo duża działka rolna o powierzchni 3700 metrów kwadratowych w powiecie wyszkowskim.Na nieruchomość gruntową jest doprowadzony prąd i woda miejska.Obok działki jest droga powiatowa, przy której jest gaz i światłowody z możliwością doprowadzenia.Działka jest częściowo ogrodzona. Na działce jest kilka drzew.Działka jest w kształcie prostokąta..Do rzeki Bug jest około 100 metrów.Do trasy S8 jest niespełna 2km gdzie do Warszawy można dojechać w 30 minut samochodem.

Bardzo duża działka rolna o powierzchni 3700 metrów kwadratowych w powiecie wyszkowskim.Na nieruchomość gruntową jest doprowadzony prąd.Obok działki jest droga powiatowa, przy której jest woda miejska,gaz i światłowody z możliwością doprowadzenia.Działka jest częściowo ogrodzona.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 778 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Wyszkowski, Wyszków gm, Drogoszewo
 Cena:  260 000 PLN
 Powierzchnia:   3 700  m2

Lidia Serafińska

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?