Działka na sprzedaż, Sieradzki, Sieradz gm, Kłocko

Numer zlecenia SACY105
135 000 PLN 87 za m2
Powierzchnia:
1 560 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
30 m x 52 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Kłocko
Lokalizacja:
Kłocko
Powierzchnia:
1 560 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Grunt posiada idealny kształt o wymiarach 30 m x 52 m

Nieruchomość sprzedawana jest wraz z projektem, który samemu można sobie wybierać u architekta co pozwoli przyspieszyć budowę wymarzonego domu, ponieważ wszystkie formalności z tym związane będą już załatwione przez właściciela wraz z pozwoleniem na budowę. Grunt umiejscowiony jest w dogodnej lokalizacji bezpośrednio przy żwirowej drodze gminnej z dobrym dojazdem do centrum miasta, wokół rozciągają się zielone tereny (min. Las Państwowy). Działka posiada warunki zabudowy. Jest to idealne miejsce na dom jednorodzinny usytuowany na przedmieściach miasta . W cenie działki, kupujący otrzyma również mapę geodezyjną oraz dla zdecydowanych przyłącza (woda wraz z prądem) co w połączeniu ze wszystkimi projektami domu i przyłączy daje koszt ponad 10 tys. zł nie licząc wszystkich formalności i czasu który trzeba poświęcić. Obok działki (z jednej strony) znajdują się nowo wybudowane domostwa jednak wielkość działki pozwala na zachowanie prywatności i odpoczynek od otaczającego nas zgiełku.

Właściciel działki oferuje wycięcie drzew na życzenie klienta kupującego.

Jest to miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju, prywatności, a zarazem miejsce to posiada szybki i dobry dojazd do centrum miasta (4 km i 1,5 km do węzła drogi S8).

KUP BEZ PROWIZJI


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
528 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 611 PLN
Sieradzki, Sieradz gm, Kłocko
 Cena:  135 000 PLN
 Powierzchnia:   1 560  m2

Damian Gołdyn

Doradca ds. nieruchomości