Do wynajęcia KLUB MUZYCZNY Rybno k.Sochaczewa

Obiekt na wynajem, Sochaczewski, Rybno gm, Rybno

Numer zlecenia SAMA203
13 000 PLN
Powierzchnia:
2 100.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:

Opis

Okazja.Gotowy biznes do przejęcia!.Przedmiotem wynajmu jest KLUB MUZYCZNY.

Do wynajęcia Klub Muzyczny zorganizowany i ulokowany w regionie Sochaczewa w miejscowości Rybno posiada pełne zaplecze pozwalające na organizacje imprez muzycznych dla entuzjastów dobrej zabawy. W cenie nieruchomości jest specjalistyczny sprzęt oświetleniowy. Klub został zaprojektowany i wykonany z dużym rozmachem. Do klubu przynależy obszerny parking , który pomieści wszystkich gości najemca otrzyma gotowy biznes. Nieruchomość jest ulokowana na działce o pow.19 150 m2. Budynek posiada powierzchnię 1600 m2 i jest zaopatrzony w agregat prądotwórczy. MOŻLIWY WYNAJEM OBIEKTU na inny rodzaj działalności lub prowadzenia innego zakresu usług lub produkcji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Sochaczewski, Rybno gm, Rybno
 Cena:  13 000 PLN
 Powierzchnia:   2 100.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Krzysztof Złotucha

Kierownik biura