Budynek handlowo produkcyjny z częścią biurową o p

Obiekt na wynajem, Legionowski, Jabłonna gm, Jabłonna

Numer zlecenia SAMU128
23 900 PLN
Powierzchnia:
800.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Budynek handlowo produkcyjny z częścią biurową o powierzchni 150m2.

Budynek handlowo produkcyjny z częścią biurową o powierzchni 150m2. Część magazynowa o powierzchni 650m2. Część magazynowa posiada dwie duże bramy segmentowe do załadunku i rozładunku. W środku otwarta przestrzeń z możliwością wytyczenia osobnych pomieszczeń. Budynek przy głównej ruchliwej trasie. Część parkingowa utwardzona wyłożona kostką z możliwością wjazdu samochodów ciężarowych typu TIR. Nad częścią biurową znajdują się trzy mieszkania o powierzchni 30m2, i dwóch o powierzchni po 50m2 każde. Jest możliwość ich wynajęci za dodatkową opłatą. Przed budynkiem parking dla klientów i trzy miejsca parkingowe przypisane do mieszkań. Budynek będzie gotowy i dostępny we wrześniu 2022 roku

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Legionowski, Jabłonna gm, Jabłonna
 Cena:  23 900 PLN
 Powierzchnia:   800.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Rafał Szulc

Agent nieruchomości