Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Południe, Gocław

Numer zlecenia SANE622
5 598 PLN   5 950 PLN  
Powierzchnia:
73.2 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2019

Opis

Idealny lokal na prowadzenie biznesu o różnorodnej branży w dobrym punkcie lokalizacyjnym!


Lokal open space o powierzchni 73,21 m2, do własnej aranżacji, z wc i łazienką.Usytuowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2019 roku.Stan surowy zamknięty do przystosowania do własnych potrzeb.W ciągu handlowo-usługowym,tuż obok osiedla mieszkaniowego,biur.Wejście bezpośrednio z ulicy .z dużymi witrynami.Lokal jest znakomitą inwestycja zapewniająca wysoki standard i spełniający wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów .W obrębie lokalu cała gama infrastruktury handlowo-usługowej,stacja benzynowa,salon BMW,Centrum Handlowe Promenada oraz obok budujące się nowe osiedle mieszkaniowe.Duże natężenie ruchu przede wszystkim pieszego.Lokal świetnie nadaje się na punkt gastronomiczny typu cukiernia,kawiarnia, piekarnia,pizzeria lub gabinet ,punkt usługowy,siedziba firmy,punkt finansowy,apteka itp.

Miejsce atrakcyjne,ładnie zagospodarowane, ruchliwe, warte zainteresowania!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Praga Południe, Gocław
 Cena:  5 598 PLN
 Powierzchnia:   73.2  m2
 Liczba pokoi:  3

Agnieszka Kosykowska

Lider sprzedaży
Rating: 4.875 ?