Działka na sprzedaż, Kraków, Ruczaj

Numer zlecenia SAQA927
3 950 000 PLN 1 034 za m2
Powierzchnia:
3 819.0 m2
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Wymiary :
25/146

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Miasto:
Kraków
Lokalizacja:
Ruczaj
Powierzchnia:
3 819.0 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Do sprzedania działka inwestycyjna, idealnie nadająca się pod zabudowę mieszkaniową. Ciekawa propozycja dla dewelopera.

Działka wg ustaleń Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe o wysokiej intensywności. Posiada wszystkie media tj. woda, kanalizacja, prąd, gaz na terenie działki. Droga dojazdowa gminna utwardzona. Prostokątny, równomierny kształt pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. W najbliższym sąsiedztwie jeden z deweloperów wystąpił o WZ pod zabudowę mieszkaniową z usługami w parterze. Teren o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, stanowi kontynuację intensywnej zabudowy w nowoczesnej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Ruczaj. Bardzo dużym atutem jest możliwość dokupienia działki sąsiedniej, dzięki czemu szerokość wzdłuż drogi wzrasta do 46 metrów! Planując dużą inwestycję deweloper otrzymuje teren o łącznej powierzchni niemal 74 a !

Ofertę można traktować jako bezpieczną lokatę kapitału, tzw. ,,bank ziemi''. Kupując teraz można oczekiwać w ramach kontynuacji zabudowy wielorodzinnej wysokiej stopy zwrotu w ciągu najbliższych lat.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 454 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Paweł Wośko
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
93 623 PLN