Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Prażmów gm, Łoś

Numer zlecenia SARE354
350 000 PLN   400 000 PLN   140 za m2
Powierzchnia:
2 500.0 m2
Przeznaczenie:
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Łoś
Lokalizacja:
Łoś
Powierzchnia:
2 500.0 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Brak
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Do sprzedania bardzo ładna, położona w otulinie Lasów Chojnowskich, słoneczna, zagospodarowana działka budowlana w miejscowości - Łoś. Idealny dojazd drogą asfaltową, zaledwie 12 km od Piaseczna. Działka ogrodzona, położona ok. 600 m od drogi głównej, w cichym , spokojnym miejscu. W niedalekim sąsiedztwie wybudowane są nowe domy jednorodzinne. Blisko szkoła i przedszkole, bary oraz sklepy.
Media takie jak prąd i woda znajdują się bezpośrednio na działce. Działka posiada naturalne, niewielkie nachylenie terenu, które można wykorzystać w przyszłości do urządzenia pięknego ogrodu. Na działce rosną nasadzone młode sosny i modrzewie oraz starodrzew.Wielkość i kształt działki jest jej niewątpliwą zaletą.
Gorąco zachęcam do oglądania!!!Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 369 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Dorota Popiłowska
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
9 969 PLN