Działka na sprzedaż, Brodnicki, Brzozie gm, Świecie

Numer zlecenia SASI054
480 000 PLN 24 za m2
Powierzchnia:
20 001 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
x

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Świecie
Lokalizacja:
Świecie
Powierzchnia:
20 001 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Brak
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka z linią brzegową rzeki Drwęcy.

Działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej lub jednorodzinnej. Nieruchomość usytuowana na uboczu, z dala od sąsiadów idealna oferta dla osób ceniących sobie ciszę oraz bliskość natury. Nieruchomość o pow 2 ha, media: prąd w drodze dojazdowej.
Drwęca jest dużą i głęboką rzeką, jest jedną z najczystrzych rzek w Polsce. Raj dla wędkarzy, kajakarzy, myśliwych, grzybiarzy oraz wszystkich, którzy pragną w ciszy i spokoju odpocząć od miejskiego zgiełku i pooddychać czystym powietrzem, posłuchać śpiewu ptaków, poobcować z naturą. Jest to rzeka znajdująca się najbliżej Warszawy, do której wchodzą trocie i łososie. Ryby 2-4 kilogramowe są na porządku dziennym. Od kilku lat Drwęca obfituje w łososie, a ich rozmiary są imponujące ale również jest pełna rzadkich gatunków ryb takich jak trocie, brzany, klenie liny i inne

Brodnica 13 km, A1 Turzno 63 km, Toruń 75 km, Gdańsk 185 km, Warszawa 190 km.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 878 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Szumowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 208 PLN
Brodnicki, Brzozie gm, Świecie
 Cena:  480 000 PLN
 Powierzchnia:   20 001  m2

Dorota Szulc

Ekspert ds. nieruchomości