Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko

Numer zlecenia SASI243
630 814 PLN 15 389 za m2
Powierzchnia:
41.0 m2
Liczba pokoi:
2
Winda:
Nie
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Powierzchnia:
41.0 m2
Piętro:
Brak danych
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Zbudowany:
Brak danych
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisTworzymy na Grochowie naturalną przestrzeń dla lepszego życia. Ta część Pragi Południe tętni życiem, jest doskonale skomunikowana z centrum miasta, działają tu liczne kawiarnie, restauracje, sklepy i punkty usługowe. Zaprojektowaliśmy nowoczesne osiedle, uwzględniające ekologiczne rozwiązania, co stwarza doskonałe warunki do odpoczynku. 
W inwestycji stawiamy na eko rozwiązania i dostęp do terenów zielonych. W trosce o dobre samopoczucie mieszkańców powierzchnie zewnętrzne inwestycji zostaną obsadzone drzewami, łąkami kwietnymi i roślinnością o podwyższonej produkcji tlenu. Osiedla wyróżnia znakomita lokalizacja – projekt powstaje w okolicy rozwiniętej infrastrukturze usługowej, komunikacyjnej i edukacyjnej. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli dostęp do licznych sklepów, restauracji, kawiarni, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 314 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko
 Cena:  630 814 PLN
 Powierzchnia:   41.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Monika Mirowska

Kierownik biura