Obiekt na wynajem, Olsztyński, Dywity gm, Ługwałd

Numer zlecenia SATU274
10 000 PLN
Powierzchnia:
326.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Obiekt usługowo-handlowo-biurowy zlokalizowany przy ruchliwej trasie 51 w odległości 1 km od Dywit.

Budynek 2-kondygnacyjny nowy z 2017 r. wykończony w wysokim standardzie. Poziom górny z wejściem od strony drogi składa się z dwóch pomieszczeń biurowych (33 i 30 m2) z dużymi witrynami oraz hali warsztatowo-garażowej z pomieszczeniem socjalnym o powierzchni 86 m2.
Dolny poziom z bezpośrednim wejściem od zaplecza to widne pomieszczenia magazynowe o powierzchni ponad 120 m2, kotłownia, łazienka i WC.
Ogrzewanie podłogowe piecem na ekogroszek.
Budynek usytuowany na ogrodzonej utwardzonej działce o powierzchni ponad 1000 m2.
Znakomita lokalizacja tuż za Dywitami przy drodze na Dobre Miasto pozwoli na zareklamowanie każdej działalności i przyciągnięcie klientów.
Po uzgodnieniu z właścicielem możliwa adaptacja pomieszczeń na działalność handlową, usługową, medyczną, ale również hostel, motel czy gastronomię.

Zachęcam do kontaktu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Olsztyński, Dywity gm, Ługwałd
 Cena:  10 000 PLN
 Powierzchnia:   326.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Adam Graliński

Ekspert ds. nieruchomości