Obiekt na sprzedaż, Krośnieński, Miejsce Piastowe gm, Łężany

Numer zlecenia SAXO265
1 399 000 PLN 1 798 za m2
Powierzchnia:
778.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Oferuję na sprzedaż budynek produkcyjno usługowy o powierzchni 780 m2 wraz z lokalem mieszkalnym .

Nieruchomość znajduje się nieopodal Krosna w odległości około 4 km. Posadowiona jest na 27 arowej działce o regularnym kształcie prostokąta.
Działka jak i nieruchomość uzbrojona jest we wszystkie najważniejsze media w tym gaz, prąd, wodę i kanalizacje miejską. Cała posesja jest ogrodzona a dojazd jest bezpośrednio z ruchliwej drogi asfaltowej. Powierzchnia nieruchomości to 778 m2 w skład której wchodzą dwie kondygnacje : parter i piętro. Na parterze dotychczas znajdowała się hala produkcyjna i magazynowa wraz z toaletami i pomieszczeniami socjalnymi. Piętro stanowiło pomieszczenia biurowe oraz zaplecze dla pracowników. W bryle budynku znajduje się także duże pomieszczenie mogące służyć za garaż bądź warsztat. Oprócz wymienionych pomieszczeń w nieruchomości wyodrębniony jest lokal mieszkalny z odrębnym wejściem znajdujący się na piętrze budynku. Działka w większej części jest utwardzona kostką na której znajduje się parking mogący pomieścić około 30 samochodów.

Dodatkowymi zaletami nieruchomości są niewątpliwie udogodnienia do prowadzenia działalności produkcyjno - usługowych. Zachęcam do zakupu oraz sprawdzenia tej nieruchomości. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 005 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Krośnieński, Miejsce Piastowe gm, Łężany
 Cena:  1 399 000 PLN
 Powierzchnia:   778.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Kamil Tomkowicz

Broker nieruchomości