Sprzedaż, działka, Gdańsk, Zabornia

Numer zlecenia SAZA843
1 200 000 PLN   1 440 000 PLN   667 za m2
Powierzchnia:
1 800.0 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
51x35
Znajdź na mapie

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Gdańsk
Lokalizacja:
Zabornia
Powierzchnia:
1 800.0 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis


Działka budowlana o powierzchni 1.800 m2, na której miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza funkcję mieszkalną integralnie związaną z prowadzeniem działalności usługowej przy ul. Ujeścisko (boczna ulica od ulicy Kartuskiej) w dzielnicy Siedlce, w Gdańsku. Strefa mieszana usługowo-mieszkaniowa, pod wszelkie formy budownictwa mieszkaniowego.
Intensywność zabudowy: 0,70.
Dopuszczalna wysokość zabudowy: 12,0 m od naturalnej warstwicy terenu przy wejściu do budynku.
Procent pokrycia działki zabudową: do 35 %.

Ulica Ujeścisko zabudowana jest nowym budownictwem wielorodzinnym (Osiedle Pomarańczowe, Słoneczna Dolina). Niniejsza działka jest ostatnim terenem w tej okolicy objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod tego rodzaju inwestycję. Działka w pełni uzbrojona.
Dojazd drogą utwardzoną – płyty betonowe, nowe osiedla otaczające obiekt mają w pełni rozwiniętą infrastrukturę (drogi osiedlowe, chodniki, parkingi).

W okolicy świadczone są usługi m.in. z zakresu projektowania biur, kredytowania, reklamy, telekomunikacji, a także laboratorium farmaceutyczne, kancelaria radców prawnych, komis samochodowy, salon kosmetyczny, szkoła językowa, przedszkole i żłobek.

Zawarte w planie zagospodarowania przestrzennego preferowane funkcje: usługi-administracja publiczna, handel detaliczny, kultura, zdrowie i opieka społeczna, nauka i oświata, gastronomia, łączność (poza stacjami nadawczymi i przekaźnikowymi używającymi fale elektromagnetyczne w celach propagacji), usługi sportu, turystyki i wczasów, rzemiosła (poza zakładami obsługi samochodów, warsztatami samochodowymi, stacjami paliw), parkingi i garażowiska kubaturowe, biura instytucji komercyjnych, banki, miejsca kultu religijnego, małe hurtownie o wielkości przewozów nie przekraczające przewozów związanych z handlem detalicznym, ogrody zoologiczne i miejsca pokazu zwierząt. Inne usługi na zasadzie analogi ido funkcji wymienionych.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Obiekty w okolicy

#   Obiekt Odległość Spacerkiem w:
1 Finanse Biuro Rachunkowe PROFIT Danuta Jaworska 48 m 1 min
2 Naprawa samochodów
Szymański Antoni. Blacharstwo, lakiernictwo 82 m 1 min
3 Finanse Biuro Rachunkowe Biurokracja Katarzyna Łuczyc-Wyhowska 144 m 2 min
4 Fryzjer
Beauty In 144 m 2 min
5 Urząd miasta/gminy
Gdańsk 3947 m 48 min

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 695 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Marta Drzał
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
30 659 PLN