Dom na sprzedaż, Złotowski, Sypniewo

Numer zlecenia SDMICU469
349 000 PLN 4 225 za m2
Powierzchnia:
82.6 m2
Liczba pokoi:
3
Stan techniczny nieruchomości:
Do zamieszkania
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1925
Stan:
Do zamieszkania

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Brak danych
Ulica:
Powierzchnia:
82.6 m2
Liczba pięter:
Brak danych
Pokoje:
3
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Cegła
Rodzaj budynku:
Dom dwurodzinny
Ogrzewanie:
Węglowe
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Rok budowy
1925
Wielkość działki:
2200 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

Połowa domu w Sypniewie o wysokim standardzie to gustownie urządzona nieruchomość, która łączy elegancję z funkcjonalnością. Budynek przeszedł kompleksowy remont z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości, co podnosi komfort życia. Duże okna wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, tworząc jasne i przytulne pomieszczenia. Wysokiej klasy wykończenie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zapewnia estetyczny wygląd, który doskonale współgra z otaczającą przestrzenią.


Charakterystyka nieruchomości:

Działka: Duża, pięknie zagospodarowana działka, która zachwyci każdego miłośnika zieleni i przestrzeni. Na posesji znajduje się urokliwa altana, idealna na letnie spotkania z rodziną i przyjaciółmi, oraz kamienny grill, gdzie można przygotowywać smaczne potrawy na świeżym powietrzu. Ogród został starannie zaplanowany i zrealizowany - znajdziesz tu liczne nasadzenia, w tym drzewa owocowe w sadzie, które dodają uroku i zapewniają własne owoce.

Budynek gospodarczy: Na działce zlokalizowany jest również funkcjonalny budynek gospodarczy, w którym mieści się kotłownia oraz przestrzeń do przechowywania narzędzi, sprzętu ogrodniczego czy innych potrzebnych przedmiotów. Cześć budynku to również przestronny garaż. 

Dom: Wnętrze domu jest gotowe do zamieszkania – zadbane i funkcjonalne, co pozwala na wprowadzenie się od razu bez konieczności przeprowadzania remontów. Układ pomieszczeń został zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańców, oferując przestronność i jasność wnętrz.

Lokalizacja: Dom położony jest w spokojnej okolicy Sypniewa, która gwarantuje ciszę i możliwość odpoczynku z dala od zgiełku miasta, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do najważniejszych punktów infrastruktury (szkoła, lekarz, market)

To idealna oferta dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania domu z pięknym ogrodem i dodatkowymi udogodnieniami, gdzie można od razu poczuć się jak u siebie. Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 387 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Credipass
Złotowski, Sypniewo
 Cena:  349 000 PLN
 Powierzchnia:   82.6  m2
 Liczba pokoi:  3

Katarzyna Kalwat

Broker