Dom na sprzedaż, Wadowicki, Sułkowice

Numer zlecenia SDNAJA534
275 000 PLN 2 077 za m2
Powierzchnia:
132.4 m2
Liczba pokoi:
3
Liczba pięter:
1
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
1906
Stan:
Do remontu

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Sułkowice
Ulica:
Powierzchnia:
132.4 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
3
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Mieszana
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Inne
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Rok budowy
1906
Wielkość działki:
1139 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

Oferuję do sprzedaży dom położony w malowniczej, atrakcyjnej lokalizacji.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Sułkowice gm. Andrychów bezpośrednio przy granicy z Andrychowem.

Działka znajduje się w drugim pasie zabudowy od drogi powiatowej na płaskiej, 11,39 arowej, dobrze nasłonecznionej działce. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach  20m x 48m.

Do domu prowadzi solidnie utwardzona droga gruntowa połączona z drogą powiatową w której nabywca posiadał będzie udziały własnościowe. Działka w atrakcyjnej lokalizacji rekreacyjnej. W odległości 400m. znajduje się mnóstwo obiektów sportowo-rekreacyjnych (na zdjęciu) m.in. plac zabaw, boisko piłkarskie, ogólnodostępna siłownia zewnętrzna, niezliczone trasy rowerowe i rolkowe, akwen wodny. Teren ten graniczy z Parkiem Miejskim który w którym w ostatnim czasie także wykonano rewitalizację i przygotowano trasy spacerowo rowerowe.    Dom wybudowany ok. 1906r. w technologi mieszanej. Pierwotnie stanowił dwa odrębne gospodarstwa, które obecnie są połączone wewnętrznym przejściem. Do domu wykonane przyłącza wodociągowe, gazowe i prądowe, które wymagają zgłoszenia podłączeniowego.

    Dom posiada powierzchnie parteru ok. 66m2 w tym 8 pomieszczeń oraz strych o podobnej powierzchni podłogi. Pomieszczenia znajdujące się w domu to 2 wiatrołapy, 2 połączone ze sobą kuchnie oraz 4 pokoje z których jeden przekształcono na łazienkę (wykonano prace przyłączeniowe, ocieplenie podłogi, częściowo wykonano prace glazurnicze).

    W domu znajdują się dwie suche piwniczki o powierzchniach 4m i 10m, które wykorzystać można jako spiżarnie. Z pułapu piwnic zauważalne są solidne fundamenty w bardzo dobrym stanie. 

    Dach pokryty dachówką betonową, nie przemaka, jednak wymaga remontu. Dach szczelny, brak przecieków. Remontu wymaga także podłoga, które w częściach piwnicznych wymaga wzmocnienia.

    
Okolica:

Tereny rekreacyjne – 400m

Park miejski – 400m

Basen odkryty – 1,1km

Sklep wielobranżowy – 300m

Przystanek autobusowy – 300m

Restauracja&Pizzeria – 150m.Atrakcje turystyczne:

Auschwitz Birkenau – 24km

Energylandia – 18km

Mini Zoo – 5,5km

Inwałd, 5 parków turystycznych – 5km

Wadowice – 10km


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 881 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Barbara Bąk
Ekspert kredytowy Credipass
Wadowicki, Sułkowice
 Cena:  275 000 PLN
 Powierzchnia:   132.4  m2
 Liczba pokoi:  3

Łukasz Łysoń

Broker
Rating: 5 ?