Obiekt na wynajem, Warszawa, Białołęka, Grodzisk

Numer zlecenia SEBY918
45 000 PLN
Powierzchnia:
951.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Budynek mieszkalny

Opis

Obiekt w świetnej lokalizacji Białołęki z przeznaczeniem na szkołę przedszkole,klinikę medyczną itp.

Do wynajęcia trzy kondygnacje obiektu około 951 mkw, przystosowanego do funkcjonowania placówek użyteczności publicznej typu przedszkole żłobek,szkoła, po odpowiedniej aranżacji również na przychodnię zdrowia,, klinikę.Wszystkie pozwolenia i odbiory.Nieruchomość świetnie zlokalizowana z dostępem do dwóch ulic.Bardzo dobry standard wykończeń.Możliwość pozostawienia wyposażenia przyszłemu najemcy.

Świetne rozwiązania architektoniczne pozwalają w pełni wykorzystać funkcjonalność obiektu
W przypadku placówki medycznej i z uwagi że nieruchomość mam dostęp do dwóch ulic, istnieje możliwość usytuowania parkingu i wjazdu z dwóch stron budynku

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Białołęka, Grodzisk
 Cena:  45 000 PLN
 Powierzchnia:   951.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Mirosław Koński

Ekspert ds. nieruchomości