Lokal na wynajem, Warszawa, Ursynów

Numer zlecenia SEJU068
1 600 PLN
Powierzchnia:
62.1 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1990

Opis

Działający sklep spożywczy w bardzo ruchliwym miejscu, tuż przy wejściu do Stacji Metra.

Lokal z witrynami, wejście wprost z ulicy, w ciągu sklepów i lokali usługowych. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń sklepowych oraz zaplecza o łącznej powierzchni ponad 62 mkw. Pełnie wyposażenie, m. in. lodówki, lady chłodnicze, chłodnie mroźnicze, regały, półki, krajalnice, wagi oraz wszystkie inne urządzenia i artykuły niezbędne do prowadzenia sklepu ogólnospożywczego.
Grunt należy do miasta i jest dzierżawiony, natomiast sklep stanowi własność dzierżawcy gruntu, który oczekuje za przekazanie praw do sklepu wraz z całym wyposażeniem, a także za cesję umowy dzierżawy gruntu kwoty 88.000 zł (tzw. odstępne) z możliwością negocjacji.

Opłata za dzierżawę gruntu wynosi 1.600 zł brutto miesięcznie.
Istnieje oczywiście możliwość przebranżowienia sklepu i prowadzenia w tym lokalu innej działalności.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Ursynów, Ursynów
 Cena:  1 600 PLN
 Powierzchnia:   62.1  m2
 Liczba pokoi:  5

Zdzisław Grzędziński

Kierownik biura