Dom na sprzedaż, Lubelski, Jastków gm, Dąbrowica

Numer zlecenia SEKE122
690 000 PLN 5 308 za m2
Powierzchnia:
130.0 m2
Liczba pokoi:
5
Liczba pięter:
0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1974
Stan:
Do remontu

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Dąbrowica
Ulica:
Powierzchnia:
130.0 m2
Liczba pięter:
0
Pokoje:
5
Kuchnia:
Kuchnia otwarta z oknem
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Cegła
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Rok budowy
1974
Wielkość działki:
3177 m2
Parking:
Garaż
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Duża, pełna starodrzewu, nieruchomość nad rzeką z prywatnym stawem.

Największym atutem tej oferty jest duża działka o powierzchni aż 3177 m2. Przy granicy przepływa rzeka Czechówka, która tworzy na posesji malowniczy staw. Do nieruchomości prowadzą dwie drogi dojazdowe, daje to możliwość wydzielenia drugiej działki i zwiększenia wartości nieruchomości, co na pewno ucieszy zarówno kupującego prywatnego, jak i deweloperów. Całość porośnięta starodrzewem, świerkami, dorodnymi orzechami, jabłoniami i krzewami leszczyny. Wokół panuje mikroklimat uzdrowiska i sielska atmosfera wzmacniana widokiem niezamieszkałych chwilowo uli, czerwieniejących poziomek i soczystej zieleni. Dom o powierzchni całkowitej 160 mkw, suchy, w ogólnie dobrej kondycji, do remontu lub rozbudowy w zależności od potrzeb nabywcy. Bryła prosta, przy odnowieniu i nadaniu nowych barw będzie wpisywać się w modny, minimalistyczny nurt. Podniesienie dachu i stworzenie użytkowego poddasza może nadać zupełnie nowy styl i charakter temu budynkowi.

Położenie tuż przy granicach administracyjnych Lublina, z dostępem do komunikacji miejskiej, w pobliżu sklepów, renomowanych placówek edukacyjnych (cenione prywatne przedszkola i prywatna szkoła podstawowa z basenem w odległości kilkuset metrów), to atrakcyjna oferta dla rodzin i inwestorów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 700 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Agnieszka Stawiarska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
18 441 PLN
Lubelski, Jastków gm, Dąbrowica
 Cena:  690 000 PLN
 Powierzchnia:   130.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Joanna Pyza

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?