Lokal na sprzedaż, Poznań, Centrum

Numer zlecenia SELY633
22 000 000 PLN 19 878 za m2
Powierzchnia:
1 106.8 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2015

Opis

Jedyna i niepowtarzalna oferta! Fantastyczna lokalizacja! Świetna inwestycja!

Przedmiotem oferty sprzedaży są łącznie cztery wyodrębnione lokale położone w budynku handlowo-usługowo-mieszkaniowym w najbardziej prestiżowej części Poznania. Budynek wybudowany w 2015 r. wszystkie lokale wynajęte na długoterminowych umowach najmu (Biedronka, Bank PKO, bankomat, firma doradcza). Razem zajmowana pow. 1107 m2 znajduje się na „-1”; „0” i „+1”, kondygnacje od +2 do +5 mieszczą funkcję mieszkaniową. Lokale wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania instalacyjno-techniczne, panoramiczne okna aluminiowe, winda osobowa, towarowa, udogodnienia dla inwalidów. Oferta idealna dla inwestora, funduszu, itp. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.

Budynek położony jest w samym centrum Poznania i charakteryzuje się wręcz unikatową lokalizacją w skali miasta vis a vis Starego Browaru. Położony jest w bardzo widocznym i ruchliwym miejscu, przy ważnym węźle komunikacyjnym z dostępem do komunikacji publicznej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
91 280 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
460 927 PLN
Poznań, Centrum, Centrum
 Cena:  22 000 000 PLN
 Powierzchnia:   1 106.8  m2
 Liczba pokoi:  5

Monika Mirowska

Doradca ds. nieruchomości