Obiekt na sprzedaż, Braniewski, Frombork gm, Frombork

Numer zlecenia SEPE092
5 450 000 PLN   6 200 000 PLN   2 725 za m2
Powierzchnia:
2 000.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Restauracja

Opis

Obiekt hotelowo-restauracyjny w centrum Fromborka!

Dobrze prosperujący biznes działający w sposób ciągły od lat 70tych, stale rozbudowywany, rozwijany i unowocześniany przez obecnych właścicieli w zgodzie ze zmieniającymi się potrzebami klientów, którzy chętnie wracają i polecają to szczególne miejsce, prowadzone z bardzo dużą dbałością o szczegóły oraz zadowolenie gości. Potwierdzają to m.in. opinie na booking (9,2/10), facebook (4,7/5) i google (4,5/5) oraz dokumentacja, która jest dostępna w przypadku chęci zakupu tej nieruchomości.
Na sukces tego miejsca ma wpływ również wyjątkowa lokalizacja pod Wzgórzem Katedralnym, gdzie mieszkał przez wiele lat Mikołaj Kopernik. Gości przyciągają wspaniałe widoki oraz wiele atrakcji: Frombork jest uzdrowiskiem nad Zalewem Wiślanym, z trasą rowerową Green Velo, Muzeum Mikołaja Kopernika, Planetarium, Bazyliką Archikatedralną oraz wielu innych.
Planowany przekop Mierzei Wiślanej oraz inne inwestycje powinny również zwiększyć atrakcyjność turystyczną tego miejsca.


Zapraszam do kontaktu. Oferta jest ceną netto, przy zakupie należy doliczyć podatek VAT.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
22 613 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
128 235 PLN
Braniewski, Frombork gm, Frombork
 Cena:  5 450 000 PLN
 Powierzchnia:   2 000.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Marta Daczkowska

Lider sprzedaży
Rating: 4.94 ?