Działka 0,7ha na granicy Gdyni i Sopotu

Działka na sprzedaż, Gdynia, Bernadowo

Numer zlecenia SEWY231
4 950 000 PLN 680 za m2
Powierzchnia:
7 282 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
150x48,547

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Gdynia
Lokalizacja:
Bernadowo
Powierzchnia:
7 282 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Położona przy ścianie lasu, piękna działka w kształcie litery L

Tuż za granicą Sopotu, w otoczeniu lasu, spokojnie upływa życie mieszkańców osiedla Bernadowo. Niewielkie, otulone ciszą i zielenią miejsce przyciąga obietnicą słonecznych poranków, spokojnych wieczorów i gwieździstych nocy.

Pod ścianą lasu wciąż czeka cudowna działka o powierzchni ponad 0,7ha. Jej unikalny kształt litery L daje szansę na zagospodarowanie jej tak, by nowy właściciel cieszył się pełną prywatnością.

Działka nie jest jeszcze uzbrojona, ale nie będzie stanowiło to problemu, ponieważ w pobliżu dostępne są wszystkie niezbędne media. Teren jest płaski, pokryty obecnie roślinnością łąkową. Oprócz szumiących drzew, w bezpośrednim sąsiedztwie stoi tylko jeden dom. Kolejne zabudowania oddzielone są już drogą.

Na osiedlu znajdują się także przedszkole i szkoła Montessori oraz stadnina koni. Zaledwie kilka minut samochodem dzieli mieszkańców od Sopotu, gdzie mogą znaleźć pełne zaplecze handlowo-usługowe, aquapark oraz wypocząć na piaszczystej plaży wpatrując się w fale.

Krótką chwilę zajmuje też droga do Gdyni, co czyni tę lokalizację miejscem idealnym. Doskonałe połączenie natury i miejskich udogodnień zapewnia grunt pod tworzenie wspaniałych rodzinnych wspomnień.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
33 854 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ryszard Jesionowski
Ekspert kredytowy Credipass
Gdynia, Bernadowo, Bernadowo
 Cena:  4 950 000 PLN
 Powierzchnia:   7 282  m2
 Liczba pokoi:  0

Sara Stańczak

Agent nieruchomości