Działka na sprzedaż, Pabianicki, Orpelów

Numer zlecenia SGBAPU959
429 000 PLN 67 za m2
Powierzchnia:
6 411 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
60x107

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Orpelów
Lokalizacja:
Orpelów
Powierzchnia:
6 411 m2
Media:
Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Duża szeroka działka z pozwoleniem na budowę i podłączonym prądem, dojazd asfaltowy. Działka zlokalizowana w miejscowości Orpelów Numerki w sąsiedztwie Łasku- Kolumny. Posiada powierzchnię 6411m i objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gdzie 4175m oznaczone jest jako B40MN tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, 121m B67E teren urządzeń elektroenergetyki, 2106m to B60R teren upraw rolnych. Na działkę zostało wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego parterowego z Galerii Domów projekt dom przy Rubinowej 7. Działka posiada już przyłącze prądu oraz warunki na przyłączenie z wodociągu wody, TOYA w ulicy. Dojazd drogą gminną asfaltową. Cicha spokojna okolica. Wymiary to ok. 60m szerokości na 107m głębokości. Bardzo dobry dojazd do trasy S14 i S8 a także stacji PKP w Kolumnie bądź Dobroniu. Zarówno w Kolumnie jak i Dobroniu sklepy, supermarkety, punkty usługowe a także Szkoły i przedszkola.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 934 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Aleksandra Urbankiewicz
Ekspert kredytowy Credipass
Pabianicki, Orpelów
 Cena:  429 000 PLN
 Powierzchnia:   6 411  m2
 Liczba pokoi:  0

Aleksandra Urbankiewicz

Kierownik