Działka na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, Dębowa

Numer zlecenia SGBOLO451
885 000 PLN 567 za m2
Powierzchnia:
1 562 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
30/46/68/34

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Warszawa
Lokalizacja:
Białołęka
Powierzchnia:
1 562 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Do sprzedania pięknie położona działka budowlana z wszystkimi dokumentami umożliwiającymi natychmiastową budowę domu jednorodzinnego. Warunki zabudowy możliwe również dla bliźniaka. W okolicy nowa zabudowa okazałych domów jednorodzinnych oraz tereny leśne sprzyjające licznej aktywności i rekreacji. Cisza i spokój. Dogodny dojazd do centrum Warszawy. Nieopodal stacji kolejowej Choszczówka. Od ulicy Modlińskiej do wysokości działki prowadzi droga, wyłożona kostką brukową. Sieć energetyczna i gazowa w ulicy. Na terenie działek sąsiadujących wydawane jest wz dla domu jednorodzinnego i dla bliźniaka. Powierzchnia działki położonej 1562 m2 ( wymiary 35x44) - cena 885 000 tys. PLN. Droga wewnętrzna we współwłasności ( nie jest liczona dodatkowo).


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 053 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Struczyk
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Białołęka, Dębowa
 Cena:  885 000 PLN
 Powierzchnia:   1 562  m2
 Liczba pokoi:  0

Dorota Agnieszka Poziemska

Agent