Działka na sprzedaż, Trzebnicki, Czeszów

Numer zlecenia SGBUBA996
115 000 PLN 88 za m2
Powierzchnia:
1 308 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
30 x 44

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Czeszów
Lokalizacja:
Czeszów
Powierzchnia:
1 308 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Urocza działka na skraju wsi, wokół mnóstwo lasów, strumyków, stawów. Jeśli lubisz spacery lub wycieczki rowerowe to bez trudu odnajdziesz się w tym miejscu. Oferta idealna dla osób chcących żyć blisko natury a jednocześnie nie za daleko od ludzi, apteki, szkoły czy sklepu. Sprawdzi się również w przypadku osób pracujących pracujących we Wrocławiu, dojazd do węzła Północ zajmuje około 30 minut.
Działka co prawda nie jest uzbrojona ale prąd i gaz przebiegają tuż obok niej, woda nieco dalej, około 200 metrów. Według geoportal.gov.pl działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona na cele budownictwa mieszkaniowego.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
787 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dawid Intrys
Ekspert kredytowy Credipass
Trzebnicki, Czeszów
 Cena:  115 000 PLN
 Powierzchnia:   1 308  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Truszczyński

Ekspert
Rating: 4.32 ?