Działka na sprzedaż, Wołomiński, Dręszew, Nadbużańska

Numer zlecenia SGBUDU113
186 000 PLN 110 za m2
Powierzchnia:
1 692 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
29*58

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Dręszew
Lokalizacja:
Dręszew
Powierzchnia:
1 692 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis


Zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą działki, która może stać się miejscem realizacji Państwa marzeń o własnym domu w pięknym i spokojnym Dręszewie.Dręszew jest miejscowością, która zyskuje na popularności dzięki swojej lokalizacji (50 km od centrum Warszawy). Otoczenie natury, bliskość rzeki i lasów sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój oraz aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Miejscowość zapewnia również dobry dostęp do większych miast, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku, jak i tych, którzy ze względów zawodowych muszą pozostawać w kontakcie z urbanistycznym światem.
Działka na terenach zabudowy mieszkaniowej, po sąsiedzku domy jednorodzinne.  Kształt prostokąta, 1692m2. Teren nieogrodzony, media w drodze. 

A plot of land in residential areas, single-family houses in the neighborhood.  Rectangular shape, 1692m2. Unfenced area, utilities on the way.
Dręszew is a town that is gaining popularity thanks to its location (50 km from centre of Warsaw). The natural surroundings, the proximity of the river and forests make it an ideal place for people who value peace, quiet and an active way of spending free time. The town also provides good access to larger cities, which makes it attractive for both people looking for an escape from the hustle and bustle of the city and those who need to stay in touch with the urban world for professional reasons.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 272 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Credipass
Wołomiński, Dręszew, Nadbużańska
 Cena:  186 000 PLN
 Powierzchnia:   1 692  m2
 Liczba pokoi:  0

Magdalena Malinowska

Broker
Rating: 5 ?