Działka na sprzedaż, Wołomiński, Dąbrówka, Krótka

Numer zlecenia SGCILA983
899 000 PLN 131 za m2
Powierzchnia:
6 876 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
53*129

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Dąbrówka
Lokalizacja:
Dąbrówka
Powierzchnia:
6 876 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka 6800 m2, o wymiarach 54m*128.  Rolno - budowlana. W sąsiedztwie pojedyncze domy jednorodzinne. Media w drodze.

Dąbrówka to urokliwa miejscowość, która oferuje swoim mieszkańcom spokój i bliskość natury. Idealnie nadaje się dla osób ceniących sobie ciszę, jednocześnie nie rezygnując z łatwego dostępu do większych ośrodków miejskich. Lokalna społeczność jest przyjazna, a okolica oferuje liczne szlaki turystyczne i rekreacyjne. Wybierając Dąbrówkę, decydujesz się na życie w harmonii z naturą, gdzie każdy dzień może być wypoczynkiem. Nie czekaj, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie.Ta wyjątkowa oferta jest idealna dla osób marzących o stworzeniu wymarzonego domu lub inwestorów szukających działki z potencjałem pod budowę obiektów mieszkalnych. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem terenu w malowniczej lokalizacji z łatwym dostępem do mediów.Lokalizacja w Dąbrówce gwarantuje spokój i bliskość natury, jednocześnie zachowując dobrą komunikację z większymi miastami oraz dostęp do wszelkich niezbędnych usług. Radzymin 12 km, Wołomin 24 km, Centrum Warszawy 43 km (30 minut).

Plot of 6800 m2, with dimensions of 54m*128. In the vicinity of single single-family houses. Media on the go.

Dąbrówka is a charming town that offers its residents peace and closeness to nature. It is ideal for people who value silence without sacrificing easy access to larger urban centers. 12 km to Radzymin, 24 km to Wołomin and 43 km to the center of Warsaw (30 minutes away).


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 149 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Credipass
Wołomiński, Dąbrówka, Krótka
 Cena:  899 000 PLN
 Powierzchnia:   6 876  m2
 Liczba pokoi:  0

Magdalena Malinowska

Master lider
Rating: 5 ?