Działka na sprzedaż, Szczecinecki, Wierzchowo, Wierzchowo

Numer zlecenia SGCULA242
1 300 000 PLN 93 za m2
Powierzchnia:
14 000 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Wierzchowo
Lokalizacja:
Wierzchowo
Powierzchnia:
14 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Metalowe
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Prezentujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość gruntową o powierzchni 1,42 ha. Na działce znajduje się lokal mieszkalny o wielkości 220 m2 składający się się w dolnej części z czterech pokoi, łazienki oraz kuchni. Na górze mamy również cztery pokoje, kuchnię oraz łazienkę, dzięki czemu możemy wyodrębnić dwa osobne lokale. Na terenie znajdują się również dwa budynki niemieszkalne, które można zagospodarować według własnych potrzeb. Ogromnym atutem działki jest bardzo długa linia brzegowa. Bezpośredni dostęp do jeziora oraz duża powierzchnia czyni tę ofertę świetną okazją dla inwestorów. Wraz z działką nabywamy dostęp do jeziora, dzięki czemu możemy swobodnie zwodować sprzęt wodny. W miejscowym planie zagospodarowania działka jest przeznaczona dla: zabudowy usług nieuciążliwych wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem, dróg wewnętrznych, dopuszcza się także realizację lokali mieszkalnych w istniejące obiekty usługowe.

Niepowtarzalna lokalizacja z dostępem do jeziora i przyrody oraz wyjątkowych widoków to jeden z kluczowych argumentów do zakupu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 891 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jessica Liberkowska
Ekspert kredytowy Credipass
Szczecinecki, Wierzchowo
 Cena:  1 300 000 PLN
 Powierzchnia:   14 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Jessica Liberkowska

Broker
Rating: 5 ?