Działka na sprzedaż, Zgierski, Michałówek

Numer zlecenia SGCUNA812
138 000 PLN 73 za m2
Powierzchnia:
1 893 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
60 x 35

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Michałówek
Lokalizacja:
Michałówek
Powierzchnia:
1 893 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis
Michałówek to urokliwe miejsce, które oferuje swoim mieszkańcom spokój i bliskość natury. Położenie nieruchomości w tej lokalizacji daje niepowtarzalną możliwość korzystania z uroków życia na wsi, jednocześnie nie rezygnując z dobrego dostępu do większych miast. Idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę, prywatność oraz kontakt z przyrodą. Zapraszam serdecznie na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.Domek jest murowany, co zapewnia trwałość i większe poczucie bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę lokalizację, cenę i charakter nieruchomości, jest to idealna propozycja dla osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się życiem w otoczeniu przyrody.Działka, na której znajduje się nieruchomość, położona jest na delikatnym wzgórzu, co gwarantuje piękne widoki i wzmacnia poczucie prywatności. Teren wokół domu otacza urocza rzeczka, tworząc idylliczną atmosferę i zapewniając spokojne i relaksujące otoczenie dla przyszłych mieszkańców.


Na sprzedaż przytulny murowany domek położony na działce o powierzchni 1 893 m² w malowniczej miejscowości Stryków, dzielnica Michałówek. Cena nieruchomości to 138 000 PLN, co daje atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą jedynie 72,90 PLN.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
944 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jarosław Grzelak
Ekspert kredytowy Credipass
Zgierski, Michałówek
 Cena:  138 000 PLN
 Powierzchnia:   1 893  m2
 Liczba pokoi:  0

Jakub Dalkowski

Kierownik