Działka na sprzedaż, Brodnicki, Małe Leźno, Małe Leźno

Numer zlecenia SGDEVE968
300 000 PLN 100 za m2
Powierzchnia:
3 000 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
128 x 30

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Małe Leźno
Lokalizacja:
Małe Leźno
Powierzchnia:
3 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania i bezpośredniego zapoznania się z nieruchomością. Nie pozwól, aby ta wyjątkowa oferta przeszła koło Ciebie - stwórz swój własny azyl w Małe Leźno już dziś.

Cena za tę niesamowitą lokalizację wynosi 300 000 PLN. Jest to inwestycja, która nie tylko zapewni ci miejsce w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Polski, ale również stanowi perspektywę na wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by stać się właścicielem kawałka raju na ziemi.Małe Leźno, gdzie znajduje się ta działka, jest malowniczo położone nad brzegiem jeziora, oferując nie tylko piękne widoki, ale też możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie natury: od wędkowania, przez żeglarstwo, aż po spacery po licznych szlakach w okolicy. Miejsce to jest idealne dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku, pragnących znaleźć swoje małe miejsce na ziemi, gdzie mogą odpocząć i naładować baterie.Ta wyjątkowa oferta to nie tylko kawałek gruntu, to brama do marzeń o własnym azylu wśród natury. Lokalizacja tej nieruchomości zapewnia nie tylko bezpośredni dostęp do jeziora, ale też gwarantuje intymność i spokój, czyniąc ją idealnym miejscem na wybudowanie domu letniskowego czy stałego zamieszkania dla tych, którzy pragną żyć w harmonii z naturą, ciesząc się jej pięknem każdego dnia.

Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczym Brzozie, w urokliwej lokalizacji Małe Leźno, bezpośrednio przy linii brzegowej jeziora. Dostęp do prywatnego brzegu i niezapomnianych widoków w cenie 300 000 PLN.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 052 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Brodnicki, Małe Leźno
 Cena:  300 000 PLN
 Powierzchnia:   3 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Danuta Lewandowska

Master lider
Rating: 5 ?