Działka na sprzedaż, Nowodworski, Pomiechówek, Nasielska

Numer zlecenia SGDURA407
84 000 PLN 70 za m2
Powierzchnia:
1 200 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
21,3 x 54,5

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Pomiechówek
Lokalizacja:
Pomiechówek
Powierzchnia:
1 200 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka rekreacyjna w Pomiechówku przy ulicy Nasielskiej o powierzchni 1.200 m2 o numerze 1704, sprzedawana razem z działką sąsiednią o powierzchni 1.600 m2 o numerze 1705. Wymiary działki to 21,3 m x 54,5 m, łączna szerokość tych dwóch działek to 42,5 m. Łączna cena obydwu działek to 308.000 zł.

Działka z przeznaczeniem rekreacyjnym z możliwością budowy domków rekreacyjnych z decyzją o podłączeniu prądu. Do decyzji przyszłego inwestora należy czy będzie jedna skrzynka energetyczna czy kilka.

Działka jest świetnie zlokalizowana. W bliskiej odległości boisko gminne, centrum miasta, restauracje, sklepy, okolica rekreacyjna, las, rzeka, spływy kajakowe, ścieżka rowerowa oraz spacer w koronach drzew.

Idealne miejsce na wypoczynek weekendowy i letni dla wczasowiczów.

Bardzo dobra oferta dla inwestorów szukających działki pod budowę domków letniskowych i czerpania źródła dochodu z wynajmu letniskowego.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
575 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Pomiechówek, Nasielska
 Cena:  84 000 PLN
 Powierzchnia:   1 200  m2
 Liczba pokoi:  0

Krystian Popczyński

Agent