Działka na sprzedaż, Nowodworski, Pomiechówek, Serocka

Numer zlecenia SGFACI170
559 000 PLN 130 za m2
Powierzchnia:
4 300 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
17,76 m x 242,11

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Pomiechówek
Lokalizacja:
Pomiechówek
Powierzchnia:
4 300 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w Pomiechówku przy ulicy Serockiej o powierzchni 4.300 m2 o numerze 1979, przy drodze krajowej 62.
Wymiary działki to 17,8 m x 242,1 m.

Dostęp na działkę jest z jednej strony od ulicy Serockiej oraz z drugiej strony od drogi gminnej, która wraz z rozbudową infrastruktury w okolicy ma docelowo być drogą asfaltową.
Na działkę jest złożony wniosek o warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną i podział działki na dwie o powierzchni każda po 2.150 m2. Wjazd na działki będzie od strony ulicy Serockiej i z drogi gminnej.
Przyłącza prądu i wody do doprowadzenia od strony ulicy Serockiej.

Działka jest świetnie zlokalizowana. W odległości 2 km szkoła, boisko gminne, centrum miasta, sklepy restauracje, komunikacja publiczna, bliskość PKP.
Świetne miejsce do życia i łączenia spokoju w nowym domu z rekreacjami okolicy, las, rzeka, spływy kajakowe, ścieżka rowerowa oraz spacer w koronach drzew.

Idealne miejsce dla jest dla osób ceniący sobie przestrzeń na własnym podwórku, dla szukających działki pod budowę wymarzonego domu lub inwestycyjnie kupując całą działkę i zostawić sobie jedną działkę, a po podziale sprzedać pozostałą lub sprzedać dwie działki.  Po podziale wartość działek znacząco wzrośnie.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 823 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Pomiechówek, Serocka
 Cena:  559 000 PLN
 Powierzchnia:   4 300  m2
 Liczba pokoi:  0

Krystian Popczyński

Agent