Działka na sprzedaż, Trzebnicki, Rogoż, Parkowa

Numer zlecenia SGFEKE116
280 000 PLN 36 za m2
Powierzchnia:
7 884 m2
Przeznaczenie:
Budowalana
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Budowalana
Miasto:
Rogoż
Lokalizacja:
Rogoż
Powierzchnia:
7 884 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową składająca się z połączenia trzech działek o łącznej powierzchni 7884 m2, położone w malowniczej miejscowości Rogoż, w gminie Wisznia Mała.
Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonym Uchwałą Nr VIII/XL/409/22 z dnia 26 stycznia 2022 roku.
Działka o numerze 238/3 o pow.273 m2, oznaczona jest jako MN/15, natomiast przeznaczona jest ona jako wewnętrzna droga dojazdowa do działek.
Działka o numerze 238/4 o pow. 4011 m2 oznaczona jest jako 7R, trzecia działka o numerze 127 o pow. 3600 m2 oznaczona jest jako 8R. Dla terenów: 7R, 8R, 9R ustala się przeznaczenie podstawowe – teren rolniczy.
W ramach przeznaczenia podstawowego, dla terenów, o których mowa, dopuszcza się zabudowę zagrodową.

Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy, jest ciekawym miejscem na usytuowanie zabudowy zagrodowej którą cechuje połączenie funkcji mieszkaniowej z funkcją produkcji rolnej. Druga linia zabudowy, w bliskim sąsiedztwie nowo wybudowane domy, co świadczy o dynamicznym rozwoju Rogoża i zwiększających się wartościach nieruchomości w tej lokalizacji.

Dzięki lokalnemu planowi zagospodarowania przestrzennego, przyszli właściciele mają pewność, że teren w okolicy zostanie zagospodarowany w sposób zapewniający komfort i spokój. Bliskość natury, a zarazem łatwy dostęp do głównych dróg komunikacyjnych i niezbędnych usług (sklepy, szkoły, kościół ) czyni to miejsce idealnym dla osób ceniących sobie zarówno ciszę i spokój, jak i wygodę życia.

Właścicielem działki zagrodowej nazywana również siedliskiem może zostać każdy. Nie ma wymogu, aby być rolnikiem, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby legalnie ją kupić. Jeżeli działka ma mniej niż 1ha, zakup nie będzie wymagał zgody Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.Najwięcej korzyści z zakupu siedliska mają osoby będące rolnikami, ponieważ łatwiej zagospodarują taką ziemię. Osoby nie będące rolnikami muszą liczyć się z odrolnieniem ziemi, jeśli planują jakiekolwiek prace budowlane.


Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na prezentację tej oferty.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 915 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dawid Intrys
Ekspert kredytowy Credipass
Trzebnicki, Rogoż, Parkowa
 Cena:  280 000 PLN
 Powierzchnia:   7 884  m2
 Liczba pokoi:  0

Sylwia Majchrzak

Master lider
Rating: 5 ?