Działka na sprzedaż, Legionowski, Kania Polska

Numer zlecenia SGFIPA561
199 000 PLN 154 za m2
Powierzchnia:
1 289 m2
Przeznaczenie:
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Kania Polska
Lokalizacja:
Kania Polska
Powierzchnia:
1 289 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem tego wyjątkowego miejsca, gdzie każdy dzień może być jak urlop. Cena sprzedaży to 199 000 PLN, co w połączeniu z atrakcyjnym metrażem stanowi doskonałą okazję do inwestycji. Działka ta, położona w popularnej miejscowości wypoczynkowej, idealnie nadaje się zarówno na wypoczynek sezonowy, jak i stałe zamieszkanie, oferując poczucie wakacyjnego relaksu przez cały rok.


Na sprzedaż: Atrakcyjna działka o przeznaczeniu zarówno letniskowym, jak i całorocznym mieszkalnym, zapewniająca możliwość życia jak na wakacjach przez cały rok. Działka znajduje się w urokliwym zakątku, otoczona zielonymi terenami rekreacyjnymi oraz akwenami wodnymi, co jest wymarzonym miejscem dla miłośników ryb i wędkowania, łódek, kajaków ,itp..

Teren ten spełnia oczekiwania osób pragnących zamieszkać w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, oferując jednocześnie łatwy dostęp do mediów na granicy działki oraz przy drodze, tym samym zmniejszając znacząco koszty budowy domu. Wygodny dojazd oraz miłe sąsiedztwo a nade wszystko bliskość rozlewisk rzek Narwi, Bugu daje fenomenalne poczucie komfortu i rekreacji każdego dnia  


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 361 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, Kania Polska
 Cena:  199 000 PLN
 Powierzchnia:   1 289  m2
 Liczba pokoi:  0

Artur Buchowicz

Kierownik