Działka na sprzedaż, Wejherowski, Szemud

Numer zlecenia SGFOSA645
165 990 PLN 165 za m2
Powierzchnia:
1 006 m2
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Wymiary :
25x40

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Miasto:
Szemud
Lokalizacja:
Szemud
Powierzchnia:
1 006 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowania się w celu umówienia się na osobistą wizytę na działce, aby na własne oczy przekonać się o jej wyjątkowości i potencjale. Szemud czeka na Swoich nowych mieszkańców!Szemud to miejscowość oferująca mieszkańcom zarówno spokój i kontakt z przyrodą, jak i dobre połączenie z większymi miastami, co sprawia, że życie tutaj jest komfortowe i pełne możliwości. Działka w Szemud to doskonała inwestycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i dla inwestorów szukających atrakcyjnych terenów pod zabudowę.Cicha i spokojna okolica sprawia, że ta działka jest idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią sobie spokój i kontakt z naturą. Położenie działki gwarantuje piękne widoki, które można podziwiać każdego dnia, delektując się spokojem i naturalnym pięknem okolicy.Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w miejscu, które łączy w sobie bliskość natury z łatwością dostępu do potrzebnych mediów – idealne dla osób pragnących zbudować dom swoich marzeń z dala od miejskiego zgiełku, nie rezygnując przy tym z wygód cywilizacji.


Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m² w cenie 165 990 PLN, co daje 165 PLN za m². Działka płaska, z dostępem do mediów w bliskiej odległości, co ułatwia planowanie i przyszłą budowę. Położona w pięknej i cichej okolicy, oferuje przyszłym mieszkańcom nie tylko spokój i prywatność, ale także zachwycające widoki.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 135 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Wejherowski, Szemud
 Cena:  165 990 PLN
 Powierzchnia:   1 006  m2
 Liczba pokoi:  0

Piotr Wyszecki

Kierownik