Działka na sprzedaż, Jeleniogórski, Piechowice, Piastów

Numer zlecenia SGFUNA668
2 500 000 PLN 9 za m2
Powierzchnia:
270 000 m2
Przeznaczenie:
Leśna
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Leśna
Miasto:
Piechowice
Lokalizacja:
Piechowice
Powierzchnia:
270 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Brak
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis
Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie i zacząć cieszyć się życiem w harmonii z naturą. Piechowice i oferowane działki czekają, aby stać się częścią Twojej przyszłości.Piechowice to malownicza miejscowość, położona w sercu gór, oferująca niesamowite widoki i bezpośredni dostęp do licznych szlaków turystycznych i rekreacyjnych. Cisza, spokój oraz czyste powietrze są tu niezaprzeczalnymi atutami dla tych wszystkich, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku.Na sprzedaż piękne działki leśne i rolne po atrakcyjnej cenie 9 PLN za metr kwadratowy. Te niesamowite tereny oferują nieograniczone możliwości zarówno dla inwestorów szukających miejsca pod budowę, jak i dla tych, którzy pragną cieszyć się naturą i spokojem, jaki oferują.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
17 098 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Cezary Podgórski
Ekspert kredytowy Credipass
Jeleniogórski, Piechowice, Piastów
 Cena:  2 500 000 PLN
 Powierzchnia:   270 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Joanna Wychowanek

Broker
Rating: 5 ?