Działka na sprzedaż, Legionowski, Wola Smolana, Wola Smolana

Numer zlecenia SGGAHU889
648 000 PLN 111 za m2
Powierzchnia:
5 851 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
65x90

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Wola Smolana
Lokalizacja:
Wola Smolana
Powierzchnia:
5 851 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis
Nie zwlekaj, skorzystaj z tej unikatowej oferty i zrealizuj swój inwestycyjny cel w okolicy Serocka, w Wola Smolana, gdzie natura łączy się z nowoczesnością, tworząc idealne miejsce do życia.Zapraszamy do zakupu działek w tej wyjątkowej lokalizacji. Jest to doskonała okazja dla deweloperów, którzy chcą zrealizować projekt nowego, nowoczesnego osiedla w harmonii z otaczającą przyrodą. Cena działek jest atrakcyjna i stanowi okazję inwestycyjną, której nie można przegapić.Położenie działek w sercu Wola Smolana gwarantuje bliskość natury, co stanowi dodatkowy atut dla przyszłych mieszkańców. W otoczeniu znajdują się szkoła i przedszkole, sklepy, tereny rekreacyjne, lasy i łąki a komunikację z nimi ułatwia darmowy autobus, co jest szczególnie wygodne dla rodzin z dziećmi. Tereny zielone wokół działek stwarzają idealne warunki do odpoczynku i relaksu na łonie natury. Atutem jest bliskość Zalewu Zegrzyńskiego!


Sprzedaż działek budowlanych w miejscowości  Wola Smolana , gmina Serock po okazyjnej cenie 110 PLN za metr kwadratowy. Oferujemy sześć działek w zielonej okolicy, idealnych dla deweloperów i pojedynczych osób zainteresowanych budową nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych. Część działek jest wyposażona w media, co zapewnia komfortowe warunki do realizacji inwestycji.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 432 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, Wola Smolana
 Cena:  648 000 PLN
 Powierzchnia:   5 851  m2
 Liczba pokoi:  0

Artur Buchowicz

Agent
Rating: 5 ?